Hakkımızda

Shape

Hakkımızda

image
Hakkımızda

Eksen Makina olarak, CNC makina ve Lazer makinaları sektöründe öncü firmalar ile çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin en güvenilir ve uygun fiyatlar ile karşılaştırıp sektörün öncü firması olma konusunda ilerliyoruz. Gelişen teknoloji ile beraber çalışma ortaklarımız ile son gelişmelerin takibini yapıp çeşitli endüstriyel alanlarda kendimizi geliştiriyor ve emin adımlarla müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Dünya devleri arasında yer alan ‘Neway’, ‘Datron’, ‘Ecom’, ‘Z-Mat’, 'Pratic', 'Giant' markalarının CNC makinelerinin satışını, 'SENFENG' markasının Fiber Lazer Makinalarının satışını ve 'ALT' markasının 3D Metal Printer makinalarının satışını gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işlerin güveninin ve kalitesinin desteğini bahsi geçen öncü firmalardan ve çalışma ekibimizden alıyoruz.

Misyonumuz

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Vizyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen bir şirket olmak.

Kalite Politikamız

Temel ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz sektörde tüketici beklentilerini tam olarak karşılayan, tecrübeli ekibiyle teknolojiyi kullanarak müşterilerine güvenilir ve sorunsuz hizmet vermektir.

Hemen Ara